Главная \ Шахи

Шахи

Шахи

     Шахи – це спорт і дозвілля для всіх людей не залежно від їх віку. Ця гра формує гармонічно розвинену особистість. Завдяки шахам концентрується увага, розвивається логічне мислення, зміцнюється пам’ять та розвивається винахідливість.

     У нас в студії, малята (3-4 рочки) мають можливість познайомитись з фігурами в грайливій формі, порівнювати силу фігур, поступово вивчають поняття «з’їв», засвоюють як може переміщуватися та чи інша фігура. Обов’язково в середині заняття пройде фізкульт пауза, приблизно 5 хвилин, під цікаву розповідь викладача. 

     Дошкільнята ( 5-6 рочків) знайомляться з шахами більш «по-дорослому». Вони навчаються розставляти фігури на дошці, вивчають силу фігур, порівнюють їх, орієнтуються на площині, рахуючи клітинки вверх, вниз, вліво, вправо, по діагоналі. Діти вивчають і застосовують правило «доторкнувся - ходи», це привчить дитину спершу думати, потім робити, а також виховає витримку і вміння самостійно приймати рішення. Дитина, яка з малечку грає в шахи, більш зібрана, уважна, самостійно думає і приймає рішення. Крім цього у такої дитини розвинена пам’ять, логіка, винахідливість, фантазія. Ці діти в майбутньому показують кращі результати в навчанні, особливо у точних науках.

      Для школярів і дорослих у нас в студії є шаховий клуб, турніри, цікаві партії з нашим педагогом - майстром спорту з шахів і просто цікавим чоловіком, і приємне дозвілля.